PRAWO RODZINNE

PRAWO RODZINNE

Prawo rodzinne – porady prawne, opinie prawne, pisma procesowe, reprezentacja procesowa, mediacje.

Kancelaria Prawna Leszno. 
Prowadzimy obsługę prawną w sprawach z zakresu prawa rodzinnego. Udzielamy porad prawnych, sporządzamy opinie prawne, sporządzamy pisma procesowe, reprezentujemy klientów w procesie sądowym. Wszczynamy – pozywamy i prowadzimy sprawy sądowe rodzinne. Sporządzamy projekty porozumień rodzicielskich i małżeńskich. Prawnik profesjonalny zaopiekuje się Tobą i Twoją sprawą.

Negocjacje, polubowne rozwiązywanie sporów.
Posiadamy szczególnie bogate doświadczenie w prowadzeniu mediacji między spornymi stronami. Pomagamy w polubownym  rozwiązywaniu sporów. Zapraszam do zapoznania się z naszym szczegółowym zakresem działalności.

Przykładowe zagadnienia Kancelarii Prawnej z zakresu prawa rodzinnego:

Alimenty, zabezpieczenie alimentów

Kancelaria Prawna - Leszno. Rozwód - Prawnik profesjonalny

Alimenty oraz zabezpieczenie alimentów na czas trwającego procesu. Jeżeli drugi rodzic nie dostarcza dzieciom środków utrzymania, to należy zabezpieczyć sprawy finansowe dzieci w postępowaniu sądowym. Kancelaria sporządza pozwy o alimenty, wnioski o zabezpieczenie alimentów na czas trwającego procesu.

Kancelaria Prawna prowadzi kompleksowo sprawy o ustalenie...

Rozwód z orzekaniem o winie

Kancelaria Prawna - Leszno. Rozwód - Prawnik profesjonalny

Rozwód z orzekaniem o winie

Rozwód z orzekaniem o winie dostarcza wielu emocji małżonkom. Kancelaria Prawna Leszno prowadzi w sposób kompleksowy sprawy związane z relacjami między małżonkami. Prowadzimy sprawy o rozwód z orzekaniem o winie. Dbamy o to, aby klienci mogli rozpocząć życie na nowo...

Powrót na stronę główną Kancelarii Prawnej