ZESPÓŁ PRAWNIKÓW

Prawnicy Kancelarii Prawnej – Leszno

Przedstawiamy zespół profesjonalnych prawników Kancelarii Prawnej:

Sylwia Tylińska-Błachno, radca prawny, mediator i właściciel

Radczyni prawna Sylwia Tylińska-Błachno jest absolwentką Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego. Od 2019 roku wpisana na listę radców prawnych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Radca prawny Sylwia Tylińska-Błachno posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej firm oraz reprezentacji procesowej przed sądami. Od 2023 roku mecenas Sylwia Tylińska-Błachno jest radcą prawym i właścicielem w Kancelaria Prawna – Leszno. Zobacz więcej.

Maciej Błachno, radca prawny

Radca prawny Maciej Błachno doświadczenie zawodowe zdobywał w sektorze bankowym, spółkach prawa handlowego oraz w sądownictwie. Specjalizuje się w prawie cywilnym, rodzinnym, gospodarczym, prawie autorskim, prawie konsumenckim. Mecenas Maciej Błachno jest absolwentem Wydziału Prawa Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji. Od 2017 roku wpisany na listę radców prawnych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Radca prawny Maciej Błachno od 2018 roku prowadzi kancelarię prawną. Zobacz więcej.

Zapoznaj się z przedmiotem działalności Kancelarii prawnej. Jeżeli Leszno nie jest Twoim miejscem zamieszkania to pamiętaj, że nasze usługi prawne są również dla Ciebie dostępne online. Kancelaria prawna również świadczy pomoc prawną z wykorzystaniem najnowszych kanałów komunikacji.