Rozwód z orzekaniem o winie

22/06/2023 Off By r.pr. Sylwia Tylińska-Błachno
Rozwód z orzekaniem o winie

Rozwód z orzekaniem o winie

Rozwód z orzekaniem o winie dostarcza wielu emocji małżonkom. Kancelaria Prawna Leszno prowadzi w sposób kompleksowy sprawy związane z relacjami między małżonkami. Prowadzimy sprawy o rozwód z orzekaniem o winie. Dbamy o to, aby klienci mogli rozpocząć życie na nowo z jak najlepszej pozycji. Ze zrozumieniem podchodzimy do emocji, z którymi do nas przychodzą klienci i pomagamy im emocje zamienić na wnioski dowodowe i pisma procesowe.

Posiadamy duże doświadczenie w sprawach skomplikowanych dowodowo.

Mediacje rozwodowe

Mediacje rozwodowe są obligatoryjnym elementem w procedurze rozwodowej. Jeżeli jest to możliwe, próbujemy rozwiązywać spory w sposób polubowny. Pomożemy Ci w mediacji dotyczącej relacji z drugim małżonkiem oraz wykonywania obowiązków rodzicielskich.

Gdy nie jest możliwe polubowne zakończenie małżeństwa, sporządzimy pozew o rozwód i będziemy dbali o Twoje interesy w sposób . W postępowaniu sądowym będziemy Cię reprezentować w taki sposób, aby sprawa zakończyła się jak najszybciej i jak najtaniej.

Sprawa rozwodowa dostarcza małżonkom wielu emocji. Z pomocą profesjonalnego prawnika przejdziesz przez trudne chwile szybciej.

Opisz nam swoją sprawę, skontaktujemy się z Tobą bezpłatnie i zaproponujemy rozwiązanie.