Stwierdzenie nabycia spadku, odrzucenie spadku

01/09/2023 Off By r.pr. Sylwia Tylińska-Błachno
Stwierdzenie nabycia spadku, odrzucenie spadku

Świadczymy pomoc prawną w sprawach o stwierdzenie nabycia spadku oraz pomagamy w sprawach o odrzucenie spadku. Skorzystaj z konsultacji prawnej, jeżeli jesteś osobą powołaną do spadku, a nie wiesz co powinieneś zrobić.

Udzielamy porad prawnych w zakresie dziedziczenia na mocy ustawy oraz dziedziczenia na podstawie testamentu. Doradzamy kompleksowo w zakresie prawa spadkowego. Prowadzimy postępowania spadkowe przed sądem. Sporządzamy wnioski do sądu o stwierdzenie nabycia spadku, w tym wnioski o stwierdzenie nieważności testamentu.

Doradzamy klientom w sprawach odrzucenia spadku, przeprowadzenia procedury sądowej odrzucenia spadku w ich imieniu oraz odrzucenia spadku w imieniu małoletnich dzieci.

Reprezentujemy klientów w postępowaniach spadkowych przed sądem, świadczymy usługi asystowania klientom w postępowaniach spadkowych przed notariuszem.

Stwierdzenie nabycia spadku czy odrzucenie spadku?

Nie jesteś pewien, czy w Twoim przypadku korzystniejsze będzie przyjęcie spadku i wszczęcie postępowania o stwierdzenie nabycia spadku, czy złożenie oświadczenia o odrzuceniu spadku? Kancelaria Prawna pomoże przeanalizować Twoją sytuację, aby Twoja decyzja była świadoma i uzasadniona ekonomicznie. Zapraszamy do kontaktu, celem umówienia się na konsultację prawną. Jeżeli dojazd do kancelarii jest dla Ciebie niemożliwy, możesz umówić się z nami na wizytę online.

Strony pomocne dla osób powołanych do spadku: Rejestr Spadkowy.